W kwietniu, czerwcu, lipcu, maju kupujemy w Biłgoraju!

  • 20.04.2020, 18:55
  • Magdalena Komaniecka
W kwietniu, czerwcu, lipcu, maju kupujemy w Biłgoraju! Gmina Biłgoraj Kupuj w Biłgoraju!
Czas epidemii to trudny okres dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać towary czy usługi, ale też dla konsumentów, którzy nie mają do nich dzisiaj dostępu.

Biłgoraj Dla Firm - Grup Wsparcia to przestrzeń zarówno dla przedsiębiorców chcących zamieścić tu ogłoszenie oraz dla mieszkańców, poszukujących możliwości skorzystania z ofert lokalnych firm. Grupa ma na celu promowanie zaopatrywania się u lokalnych przedsiębiorców, którzy w czasie epidemii mają ograniczone możliwości sprzedaży towarów i usług

Grupa dostępna jest pod adresem https://www.facebook.com/groups/690070418430119.

Główne zasady korzystania z grupy to:
1. Każdy może umieścić post na grupie ale w trosce o zachowanie zasady szacunku wobec jej użytkowników treść opublikowana będzie po zatwierdzeniu jej przez administratora.
2. Ogłoszenia są bezpłatne
3. Posty mogą dotyczyć zarówno ofert produktów i usług
4. Funkcjonujemy zgodnie z wprowadzonymi środkami ostrożności.
5. Posty i komentarze zawierające wulgaryzmy, spam, obraźliwe treści oraz niezwiązane z tematyką grupy nie będą publikowane.

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe