Wspieraj Naszych Hrubieszów

  • 20.04.2020, 22:27 (aktualizacja 03.06.2020, 11:15)
  • Magdalena Komaniecka
Wspieraj Naszych Hrubieszów ZGL Logo akcji: Wspieraj Naszych Hrubieszów
Samorząd Miejski Hrubieszowa koordynuje akcję: Wspieraj naszych Hrubieszów. Jest to baza hrubieszowskich przedsiębiorców którzy w tych trudnych czasach oferują swoje produkty z dowozem do domów mieszkańców.

Zmagania z koronawirusem to trudny czas dla mieszkańców, ale również przedsiębiorców, producentów i usługodawców.
Hrubieszowska akcja #wspierajnaszychHrubieszow to wyjście naprzeciw aktualnym trudnościom.

Akcja ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców poprzez dostarczenie informacji o ich firmach i oferowanych usługach. Lokalne Firmy zostały zaproszone do zgłaszania swojej działalności w celu promowania. Aby zgłosić swoją firmę wystarczy wysłać kilka informacji na adres: [email protected] takie jak: nazwa firmy, działalność: oferowane produkty, szczegóły i warunki dotyczące zamówień produktów z dostawą do domu (np. minimalna wartość zamówienia, przewidywany czas oczekiwania, preferowana płatność), godziny pracy, zakres działania: dowóz – tak/nie, na wynos – tak/nie, A także: adres email i telefon kontaktowy, strona internetowa lub facebook.

Aktualny wykaz przedsiębiorców biorących udział w akcji  Wspieraj Naszych Hrubieszów.

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe