30 LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

  • 25.05.2020, 09:36 (aktualizacja 01.06.2020, 22:33)
  • Magdalena Komaniecka
30 LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Śląski Związek Gmin i Powiatów Baner: 30-lecie Samorządności: 1990-2020.
27 maja br. i w dniach kolejnych przedstawiciele szeroko rozumianego środowiska samorządowego planowali wspólnie świętować 30-tą rocznicę odbudowy samorządu lokalnego w Polsce. To miał być czas na refleksję nad tym, co wspólnie udało się osiągnąć w różnych sferach działania jst, a więc w życiu mieszkańców wspólnot lokalnych. Zakładaliśmy, że ten moment będzie też dobrą okazją do spojrzenia w przyszłość i podjęcia dyskusji nad kierunkiem, w którym samorząd powinien podążać w kolejnych latach.

Niestety czas pandemii COVID-19 zweryfikował te plany. Mimo wszystko Samorządy rozpoczynają tydzień obchodów 30-lecia SAMORZĄDNOŚCI. Z tej okazji w dniu dzisiejszym w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach o godzinie 12.00 odbędzie się uroczysta Msza Św. celebrowana przez Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, Metropolitę Katowickiego z udziałem kilkudziesięciu samorządowców. Zaproszenie otrzymaliśmy od Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. 

Link do transmisji on-line: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA/videos?flow=grid&view=2

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe