ANKIETA Spadek dochodów samorządów z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz stosowanych ulg dla przedsiębiorców.

  • 25.05.2020, 23:42
  • Magdalena Komaniecka
ANKIETA Spadek dochodów samorządów z tytułu podatku dochodowego od osób…
W związku z wdrożonymi w 2019 roku zmianami przepisów okołopodatkowych (m.in. zwolnieniem młodych pracowników z PIT) i zamrożeniem znacznej części usług i działalności firm w związku z epidemią COVID-19 (skutkującymi spadkiem wpływów z tytułu podatku od osób fizycznych, czy efektami stosowania ulg dla przedsiębiorców), przewidujemy spadek dochodów samorządów w 2020 roku.

Szanowni Państwo,

 uprzejmie prosimy o przekazanie nam informacji na temat wpływów z tytułu PIT w 2019 i 2020 roku oraz zastosowanych ulg na rzecz przedsiębiorców w roku bieżącym. Celem naszych działań jest oszacowanie skali ubytku we wpływach budżetowych JST, tak aby przy okazji kolejnych rozwiązań legislacyjnych proponowanych przez Rząd, które miałyby wspierać samorządy, ubiegać się o zbilansowane powyższych strat.

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie wypełnionych ankiet do 15 czerwca br.

Link do ankiety: https://zgl.konsultacjejst.pl/konsultacje/01723248-9dbf-4ef0-859b-c14760daa51d

W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikiem Biura ZGL: Magdaleną Komaniecką (81 444 02 80, zgl.biuro(at)gmail.com )

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe