Ankieta WYDATKI JST ZWIĄZANE Z WALKĄ ZE SKUTKAMI EPIDEMII COVID-19

  • 26.05.2020, 00:12 (aktualizacja 18.12.2020, 13:29)
  • Magdalena Komaniecka
Ankieta WYDATKI JST ZWIĄZANE Z WALKĄ ZE SKUTKAMI EPIDEMII COVID-19
Trwająca epidemia COVID-19 wiąże się z koniecznością ponoszenia przez jednostki samorządu terytorialnego szeregu nieprzewidzianych kosztów. Zakup maseczek, środków dezynfekujących, dodatkowego sprzętu informatycznego, usługi dezynfekujące i wiele innych z pewnością nie były przewidziany w Państwa budżetach.

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o przekazanie nam informacji na temat wysokości tych wydatków.

Celem naszych działań jest oszacowanie poniesionych przez Państwa wydatków na ten cel tak , aby przy okazji kolejnych rozwiązań legislacyjnych proponowanych przez Rząd, które miałyby wspierać JST, ubiegać się o uwzględnienie powyższych wydatków w proponowanych formach wsparcia.

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie wypełnionych ankiet do 15 czerwca 2020.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikiem biura ZGL: Magdaleną Komaniecką (81 444 02 80, zgl.biuro(at)gmail.com )

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe