Ankieta REALIZACJA OBOWIĄZKU SZKOLNEGO W SYTUACJI EPIDEMII COVID-19

  • 26.05.2020, 00:29 (aktualizacja 14.09.2020, 10:43)
  • Magdalena Komaniecka
Ankieta REALIZACJA OBOWIĄZKU SZKOLNEGO W SYTUACJI EPIDEMII COVID-19
Na początku marca br. realizacja obowiązku szkolnego przez uczniów w związku z przymusową izolacją spowodowaną epidemią koronawirusa, stała się edukacją domową. Realizowana jest w różnorodny sposób, począwszy od zorganizowanych lekcji on-line w czasie rzeczywistym przy pomocy komunikatorów internetowych, poprzez wysyłkę materiałów dydaktycznych i egzekwowanie prac domowych, po zupełne zaprzestanie kontaktu nauczyciela z uczniem.

Szanowni Państwo,

pragniemy zweryfikować w jakim stopniu poszczególne modele realizacji obowiązku szkolnego są dostępne dla uczniów. Pozyskane dane pokażą skalę potrzeb sprzętowych, szkoleniowych oraz organizacyjnych. Dokonana analiza pomoże nam w przygotowaniu wsparcia naszych dla gmin w sytuacji ewentualnej powtórki stanu epidemii i konieczności prowadzenia zdalnego nauczania.

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie wypełnionych ankiet do 15 czerwca 2020.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikiem biura ZGL: Magdaleną Komaniecką (81 444 02 80, zgl.biuro(at)gmail.com )

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe