Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje (02.06.2020).

  • 03.06.2020, 10:34 (aktualizacja 18.12.2020, 13:27)
  • Magdalena Komaniecka
Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje (02.06.2020). Związek Gmin Lubelszczyzny Screen ze spotkania on-line Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje.
Niezwykle ciekawe wtorkowe spotkanie z Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego, na temat możliwości wykorzystania nowoczesnych narzędzi w komunikacji, w dobie pandemii.

Uczestnikom przyda się wiedza zarówno z zakresu przeglądu bezpłatnych narzędzi komunikacji możliwych do zastosowania w pracy urzędu oraz jednostek organizacyjnych, jak i przykłady dobrych i tych gorszych praktyk. Spotkanie niedługo powtórzymy. Spotkanie zostało zrealizowane przy użyciu Google Meet.

Serdeczne podziękowania dla naszych Ekspertów, Panów: Radosława Szymaszka i Radosława Mazura za przygotowanie bardzo ciekawego spotkania!! Webinarium niedługo powtórzymy.

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe