Związek Gmin Lubelszczyzny i portal SamorzadOnline.pl zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze nt. dostępności cyfrowej

  • 10.06.2020, 15:40
Związek Gmin Lubelszczyzny i portal SamorzadOnline.pl zapraszają do udziału…

W czwartek 2 lipca o godz. 11.00 zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze adresowanym do przedstawicieli samorządów gmin oraz jednostek podległych (ośrodków kultury, placówek pomocy społecznej, szkół i innych podmiotów publicznych) podlegających obowiązkom w zakresie zapewnienia dostępności cyfrowej. 

Jeżeli chcesz poznać nowe przepisy regulujące zasady dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych kliknij w poniższy link i zapisz się do udziału już dzisiaj.

 

Weź udział w naszym webinarze!

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe