Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje - link do spotkania (23.06.2020)

  • 23.06.2020, 08:45
  • Magdalena Komaniecka
Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje - link do spotkania (23.06.2020) ZGL Zaproszenie na webinar.
Szanowni Państwo !!!  Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie organizowanymi przez nas webinariami na temat: „Gmina SMART - oszczędność poprzez innowacje” oraz licznymi zapytaniami o możliwość organizacji dodatkowego spotkania, specjalnie dla Państwa uruchamiamy kolejny termin webinarium. 

W trakcie spotkania doradzimy Państwu jak samorządy poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii nie tylko w czasie izolacji, mogą zaoszczędzić.
Zaprezentujemy innowacyjne narzędzia zmieniające sposób pracy i kontaktów międzyludzkich, przynoszące jednocześnie wymierne korzyści włodarzom.
Przejściowa izolacja z jaką mieliśmy do czynienia dała samorządom nowe możliwości, które już na zawsze usprawnią pracę urzędów.
Zapraszamy! 
Wtorek 23 czerwca 2020 roku, godzina 11:00 * 
Link do webinarium:  https://meet.google.com/dqs-rhdp-zvo    **

* PROSIMY O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI W WIADOMOŚCI ZWROTNEJ NA ADRES E-MAIL ([email protected]
** INSTRUKCJA LOGOWANIA W ZAŁĄCZENIU

 

 

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe