Zgromadzenie Regionalne Związku Gmin Lubelszczyzny 2020

  • 25.08.2020, 23:09 (aktualizacja 12.01.2021, 01:54)
  • Magdalena Komaniecka
Zgromadzenie Regionalne Związku Gmin Lubelszczyzny 2020 ZGL Tytuł spotkania i logo ZGL.
Zapraszamy do udziału w  XXXIII Zwyczajnym Zgromadzeniu Regionalnym Związku Gmin Lubelszczyzny. W tym roku spotykamy się w Gminie Jabłonna (urząd Gminy, Jabłonna Majątek 22).

INFORMACJE ORGANIZACYJNE.)

Ponieważ nadal mamy do czynienia z dużą liczbą zakażeń COVID-19 musimy zapewnić Państwu bezpieczne warunku udziału w spotkaniu. Na miejscu obrad udostępnione będą przyłbice i maski (do wyboru) oraz płyn dezynfekcyjny.

"Zgodnie z § 20 pkt. 2 Statutu ZGL: „W wypadku gdy Zgromadzenie Regionalne nie dojdzie do skutku ze względu na brak więcej niż połowy ogólnej liczby członków, odbywa się Zgromadzenie Regionalne w drugim terminie, w tym samym dniu i miejscu, 15 minut później niż przewidywała uchwała Zarządu o zwołaniu Zgromadzenia Regionalnego w pierwszym terminie.”

Do tej pory osobisty udział zgłosiło 30 samorządów. Zdalny: 10. Pozostałym Członkom, którzy nie potwierdzili jeszcze swojego udziału, rekomendujemy udział zdalny.
Zgodnie z § 17 pkt. 2 Statutu ZGL, Gminy Członkowskie są reprezentowane w Zgromadzeniu Regionalnym przez Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Miast lub osoby przez nich upoważnione w formie pisemnej. 
Upoważnienia od Osób uczestniczących osobiście składane są osobiście Przewodniczącemu na miejscu obrad, a od uczestniczących zdalnie za pośrednictwem poczty elektronicznej Związku: [email protected].

TRANSMISJA OBRAD

Transmisję zapewnia Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego, przy wykorzystaniu bezpłatnego narzędzia: Google Meet (szybkiego i łatwego w użyciu). Umożliwia on połączenie zarówno z aparatu komórkowego, jak i laptopa czy komputera. Transmisja zostanie nagrana i udostępniona w serwisie www.zgl.pl. Logowanie możliwe będzie od godziny 9.30.
LINK DO TRANSMISJI został przesłany drogą elektroniczną. W przypadku braku linku prosimy o kontakt z Biurem Związku: 81 444 02 80.

MATERIAŁY

Materiały finansowe znajdują się w STREFIE CZŁONKOWSKIEJ (login i hasło umożliwiające Członkom pobranie materiałów z tej strefy zostało przesłane drogą e-mailową. Pozostałe materiały udostępnione zostały w niniejszym poście.

 

 

 

 

 

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe