Narzędzia e-Administracji w ramach cyklu: NOWOCZESNE NARZĘDZIA W ZARZĄDZANIU URZĘDEM.

  • 11.02.2021, 11:47 (aktualizacja 11.02.2021, 12:07)
  • Magdalena Komaniecka
Narzędzia e-Administracji w ramach cyklu: NOWOCZESNE NARZĘDZIA W ZARZĄDZANIU… ZGL Tytuł webinarium: Narzędzia e-Administracji w ramach cyklu: NOWOCZESNE NARZĘDZIA W ZARZĄDZANIU URZĘDEM.
W ramach cyklu NOWOCZESNE NARZĘDZIA W ZARZĄDZANIU URZĘDEM, odbywa się dziś webinarium Narzędzia e-Administracji, na które zapraszamy przedstawicieli wszystkich Gmin Województwa Lubelskiego (zarówno zrzeszonych jak i niezrzeszonych w ZGL).

Organizatorami spotkania są: Związek Gmin Lubelszczyzny oraz e-Instytucja.pl.

Udział w Webinarium jest nieodpłatny.

Termin: 11 lutego 2021 r. (czwartek) o godz. 12.00 na platformie Microsoft Teams.

Zapraszamy do rejestracji poprzez link: https://www.e-instytucja.pl/webinar-zgl/

Celem szkolenia jest uporządkowanie wiedzy nt. podpisu elektronicznego, przegląd narzędzi do weryfikacji podpisu w bieżącej pracy w urzędzie, jak również z punktu widzenia pomocy udzielanej mieszkańcom korzystających z e-usług, omówienie kwestii prawnych dotyczących wykorzystania mTożsamości w obsłudze mieszkańca. Wiedza przydatna również w codziennym życiu prywatnym.

ZAKRES TEMATYCZNY:

  • podpis elektroniczny – rodzaje wg różnych podziałów (zwykły, zaawansowany, kwalifikowany, zewnętrzny, otaczający, otoczony, xades, pades, zaufany, osobisty),
  • mTożsamość,
  • potwierdzanie profilu zaufanego – omówienie możliwości z  punktu widzenia mieszkańca, przedsiębiorcy,
  • weryfikacja podpisu w aplikacjach zewnętrznych.

Czas trwania: 90 – 120 minut

ZAPRASZAMY!

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe