II RUNDA: REKRUTACJA - OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU REKRUTACJI W RAMACH PROJEKTU: LUBELSKIE SAMORZĄDY BEZ BARIER DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH

  • 29.03.2021, 16:01 (aktualizacja 29.03.2021, 16:07)
  • Magdalena Komaniecka
II RUNDA: REKRUTACJA - OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU REKRUTACJI W RAMACH PROJEKTU:… zgl Tytuł projektu: „Lubelskie samorządy bez barier dostępne dla wszystkich” II nabór , logotypy UE, realizatorów projektu.
Jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa lubelskiego serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie partnerskim „Lubelskie samorządy bez barier dostępne dla wszystkich”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

ZAPROSZENIE

Związek Gmin Lubelszczyzny

oraz

Euro Innowacje sp. z o.o.

zapraszają

jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa lubelskiego

 

do udziału w projekcie partnerskim

„Lubelskie samorządy bez barier dostępne dla wszystkich”

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

II runda naboru

 

W ramach projektu przeszkolonych zostanie 40 pracowników samorządowych 20 JST z terenu województwa lubelskiego w zakresie stosowania rozwiązań ułatwiających zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Po pierwszej rundzie rekrutacji mamy wolne miejsca dla kolejnych Uczestników, stąd zapraszamy Państwa do udziału w w/w projekcie.

 

JST może zgłosić:

  • dwóch pracowników urzędu JST, należących do SEGMENTU 1: Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach, którym przypisane są lub będą obowiązki związane z zatrudnianiem zasobów ludzkich JST oraz kierownicy komórek organizacyjnych i ich zastępcy, oraz
  • dwóch pracowników urzędu JST, należących do SEGMENTU 2: Koordynatorzy dostępności, rozumiani jako osoby wyznaczone przez organ władzy publicznej do pełnienia funkcji koordynatora do spraw dostępności w rozumieniu art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. poz. 1696 z późn. zm.) minimum jedna osoba oraz pracownik wykonujący zadania koordynatora w rozumieniu art. 14 ust. 2 przywołanej ustawy.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania Przedstawicieli JST do udziału projekcie znajdują się w Równościowym Regulaminie Rekrutacji (w załączeniu do niniejszego e-maila).

 

Nabór zgłoszeń do udziału w Projekcie

w ramach DRUGIEJ RUNDY

przyjmowany będzie w terminie:

od 29 marca 2021 r. do 12 kwietnia 2021 r.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w projekcie uprzejmie prosimy o odesłanie SKANU wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO JST (stanowiącego załącznik nr 1)

na adres e-mail: [email protected] do dnia 12 kwietnia 2021 r.

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego istnieje obowiązek zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie. Przystąpienie samorządu do procesu rekrutacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień regulaminu.

 

Informacji o rekrutacji udziela z strony Związku Gmin Lubelszczyzny udziela:
do dnia 31 marca 2021: Magdalena Komaniecka 81 444 02 80,
[email protected] 

od dnia 1 kwietnia 2021: Małgorzata Niedzielska (Specjalista ds. rekrutacji i komunikacji z JST)
e-mail: [email protected] , 81 444 02 80

W załączeniu przesyłamy niezbędne w procesie rekrutacji dokumenty:
Załącznik 1. Formularz zgłoszeniowy JST

Załącznik 2. Umowa uczestnictwa JST

Załącznik 3a. Formularz zgłoszeniowy uczestnika_Segment 1

Załącznik 3b. Formularz zgłoszeniowy uczestnika_Segment 2
Równościowy regulamin rekrutacji i udziału w projekcie

 

Informacje o projekcie, wraz z wersjami edytowalnymi dokumentami rekrutacyjnymi znajduje się na stronie internetowej Związku: www.zgl.pl

www.euroinnowacje.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

 

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe