LISTA JST ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ORAZ LISTA REZERWOWA (II nabór)

  • 16.04.2021, 14:05 (aktualizacja 16.04.2021, 14:19)
  • Magdalena Komaniecka
LISTA JST ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ORAZ LISTA REZERWOWA… ZGL Tytuł projektu:  „Lubelskie samorządy bez barier dostępne dla wszystkich”, tytuł: Wyniki drugiego naboru, logotypy projektu.
Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 12 kwietnia 2021 r., zgodnie z zapisami Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie, w związku z zarejestrowaniem 7 zgłoszeń, rekrutacja do projektu  „Lubelskie samorządy bez barier dostępne dla wszystkich” została zakończona.

Poniżej  przedstawiamy listy rankingowe, tj. Listę JST zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz listę rezerwową.

Jednocześnie informujemy że Lider Projektu zwrócił się z wnioskiem do MSWiA o włączenie do projektu wszystkich gmin z listy rezerwowej.

Niezwłocznie po uzyskaniu akceptacji w/w poinformujemy JST z listy rezerwowej o zakwalifikowaniu do projektu.

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe