Link do nagrania WEBINARIUM DOTYCZĄCEGO NALICZANIA WYNAGRODZEŃ NAUCZYCIELI ORAZ PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH 

  • 10.01.2022, 20:41 (aktualizacja 27.02.2022, 12:18)
  • Magdalena Komaniecka
Link do nagrania WEBINARIUM DOTYCZĄCEGO NALICZANIA WYNAGRODZEŃ NAUCZYCIELI… ZGL Screen strony tytułowej webinarium. Tytuł: POLSKI ŁAD Nowy mechanizm poboru zaliczek na podatek dochodowy.
Dzięki współpracy Związku Gmin Lubelszczyzny na forum Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych oraz naszej wspólnej aktywności na forum Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego otrzymaliśmy informację o możliwości udziału w bezpłatnym webinarium, dotyczącym naliczania wynagrodzeń nauczycieli oraz pracowników samorządowych w związku ze zmianami przepisów okołopodatkowych związanych z Polskim Ładem.

Webinarium odbyło się 10 stycznia 2022 r. o godz. 14.00.

Nagranie z prezentacji Ministerstwa  można w dowolnej chwili zobaczyć w serwisie YouTube pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=xGO9w-YzzLQ

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe