DODATEK OSŁONOWY - CENY GAZU I ENERGII spotkanie przedstawicieli organizacji samorządowych KWRiST z P. Piotrem Dziadzio, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska

  • 28.01.2022, 08:40 (aktualizacja 28.01.2022, 08:50)
  • Magdalena Komaniecka
DODATEK OSŁONOWY - CENY GAZU I ENERGII spotkanie przedstawicieli organizacji… ZGL DODATEK OSŁONOWY CENY GAZU I ENERGII, SPOTKANIE KWRIST - MKiS
Zaproszenie skierowane m.in. do regionalnych organizacji zrzeszających JST współpracujących na forum OPOS, przez Pana Marka Wójcika Pełnomocnika Zarządu Związku Miast Polskich Sekretarza Strony  Samorządowej Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Szanowni Państwo

Przedstawiciele Gmin Członkowskich, Związku Gmin Lubelszczyzny

 

Przekazujemy Państwu zaproszenie i informację o spotkaniu z Panem Piotrem Dziadzio, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, z przedstawicielami organizacji samorządowych KWRiST, w sprawie dodatku osłonowego - ceny gazu i energii, które odbędzie się w dniu 28 stycznia 2022 r. (piątek) w godz. 11.00 – 12.30, (wideokonferencja przy użyciu Microsoft Teams).

Poniżej przesyłamy link do spotkania oraz uprzejmie proszę o logowanie się z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy instytucji/organizacji, którą Państwo reprezentujecie. Informuję również, że przebieg spotkania będzie nagrywany.

Tematyka spotkania: 

Informacje na temat nowelizacji ustawy o dodatku osłonowym. Będzie możliwość zadawania pytań przez przedstawicieli  środowiska, którzy na co dzień mają do czynienia z przepisami tej ustawy. W spotkaniu uczestniczyli będą przedstawiciele kierownictwa resortu i urzędnicy pracujący nad korektą przepisów. Prosimy osoby, które będą zadawały pytania o zwięzłe i krótkie wypowiedzi.

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Dołącz przy użyciu urządzenia do wideokonferencji

[email protected]

Identyfikator konferencji wideo: 122 323 795 5

Alternatywne instrukcje dotyczące wybierania numeru VTC

Dowiedz się więcej | Opcje spotkania

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe