RAZEM dla Ukrainy

  • 27.02.2022, 12:13 (aktualizacja 27.02.2022, 12:15)
  • Magdalena Komaniecka
RAZEM dla Ukrainy ZGL Flaga Ukrainy i napis: Razem dla Ukrainy.
Wobec ostatnich tragicznych wydarzeń które dotykają naszego wschodniego Sąsiada wyrażamy solidarność ze wszystkimi Ukraińskimi Samorządami.

Nasze samorządy od pierwszych dni z własnej inicjatywy realizują działania pomocowe, wspierając działania Wojewody, pomagając Pogranicznikom w ich trudnej pracy, przejmując Uchodźców, zaopatrując ich w najpotrzebniejsze artykułu i pomagając w ich relokacji. 

Dziękujemy Wam - Samorządowcy za to, że  jak zawsze stajecie na wysokości zadania!

Wykorzystując nasze kontakty i współpracę na forum Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych i nasze platformy komunikacyjne będziemy się starali pomagać Wam w koordynowaniu przepływu pomocy. Prosimy o udostępnianie Waszych ogłoszeń i odczytywanie informacji zamieszczanych na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/ZwiazekGminLubelszczyzny oraz Grupie OPOS dla Ukrainy.

Tymi kanałami będziemy i my kierowali do Was ogłoszenia.

Razem dla Ukrainy!

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe