Patronat honorowy ZGL dla IV Krajowego Kongresu Forów Skarbników (10-11.05.2022, Warszawa).

  • 21.04.2022, 14:38 (aktualizacja 21.04.2022, 14:47)
  • Magdalena Komaniecka
Patronat honorowy ZGL dla IV Krajowego Kongresu Forów Skarbników (10-11.05.2022,… FRDL Krajowy Kongres Forów Skarbników
Związek Gmin Lubelszczyzny udzielił patronatu honorowego nad IV Krajowym Kongresem Forów Skarbników organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego oraz Krajową Radę Forów Skarbników JST, który odbędzie się 10 – 11 maja 2022 r. w Hotelu Westin w Warszawie.

W imieniu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej RO w Lublinie zapraszamy wszystkich skarbników woj. lubelskiego do udziału. Jak co roku Kongres będzie stanowił kompendium wiedzy na temat stanu finansów w jednostkach samorządu terytorialnego. Będzie wyjątkową okazją do dyskusji o bieżących problemach i trudnościach w praktycznym stosowaniu przepisów prawnych. Kongres to doskonała przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy Skarbnikami reprezentującymi wszystkie regiony Polski i okazja do podzielenia się dobrymi praktykami. Biorąc pod uwagę aktualne wyzwania stojące przed jednostkami samorządu terytorialnego, a związane z wojną w Ukrainie i przyjmowanymi w Polsce uchodźcami, w programie wydarzenia znajdą się również panele i wystąpienia z zakresu zasad finansowego funkcjonowania jst w procesie wsparcia uchodźców z Ukrainy na bazie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
Honorowym Partnerem Merytorycznym IV KKFS jest Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych, a Patronat Honorowy objął Minister Michał Cieślak – Członek Rady Ministrów. Patronat merytoryczny: Urząd Zamówień Publicznych, Giełda Papierów Wartościowych, Główny Urząd Statystyczny, Krajowa Reprezentacja SKO. Lista wszystkich partnerów jest uzupełniania na bieżąco: https://www.kongresskarbnikow.pl/partnerzy/
W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięło blisko 500 osób, przede wszystkim Skarbników JST. Więcej nt. kongresu na stronie: www.kongresskarbnikow.pl

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe