Nabór gmin do programu wsparcia "WZORCOWA REWITALIZACJA"

  • 25.02.2021, 00:17 (aktualizacja 25.02.2021, 00:23)
  • Magdalena Komaniecka
Nabór gmin do programu wsparcia  "WZORCOWA REWITALIZACJA" NID Widok na zabudowę placu Słowiańskiego, fot. A. Olczyk OT NID Katowice
Narodowy Instytut Dziedzictwa (NID) zaprasza gminy chcące wykorzystać potencjał dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacyjnych, które posiadają Gminny program rewitalizacji, są w trakcie jego sporządzania, prowadzą rewitalizację w oparciu o Lokalny programu rewitalizacji, lub chciałyby sporządzić go od podstaw, do zgłoszenia się do programu wsparcia "Wzorcowa rewitalizacja". Termin: do 26 lutego 2021.

NID pomoże wybranym gminom przeprowadzić proces identyfikacji dziedzictwa na jej obszarze, oszacować jego wartość i wskaże właściwy sposobów jego ujęcia, ochrony i zagospodarowania w procesach rewitalizacyjnych.

W załączniku:

informacja prasowa wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Informacje: Narodowy Instytut Dziedzictwa, Monica Ponce, Koordynator komunikacji, Zespół Biura Dyrektora, tel. 798 446 699, e-mail: mponce(at)nid.pl

www.nid.pl, www.zabytek.pl

 

 

 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe