Najbliższe zajęcia Akademii już 5 maja. Zapraszamy!

  • 30.04.2021, 10:09 (aktualizacja 07.11.2021, 23:20)
  • Magdalena Komaniecka
Najbliższe zajęcia Akademii już 5 maja. Zapraszamy! ZGL SAMORZĄDOWA AKADEMIA ZARZĄDZANIA, Zapraszamy na zajęcia 5 maja o godz. 9.00! W programie:Co robić, aby nas słuchano, czytano i rozumiano. Poprawność i skuteczność języka w administracji i urzędach. Logotypy: Akademii i organizatorów.
Zapraszamy do udziału w Samorządowej Akademii Zarządzania Zarządzanie w Samorządzie Terytorialnym od A do Z Moduł: ZARZĄDZANIE WIZERUNKIEM SAMORZĄDU Najbliższe spotkanie już 5 maja o godz. 9.00. W programie: Co robić, aby nas słuchano, czytano i rozumiano. Poprawność i skuteczność języka w administracji i urzędach.

Szczegółowy harmonogram spotkań wraz z tematyką znajduje się w internetowym formularzu zgłoszeniowym na stronie: https://akademia.zgl.pl/

Zapraszamy!
 

Magdalena Komaniecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _zgl.pl. Związek Gmin Lubelszczyzny z siedzibą w w Lublinie (20-078), przy ul. Żołnierzy Niepodległej 5/3 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe